Statistika

Posjetitelja: 528031
REZULTATI PROŠLOG VIKENDA PDF Ispis E-mail
Administrator   
Ponedjeljak, 11 Listopad 2010

Ponovno još jedan vikend koji se rezultatski ne će dugo pamtiti.

Suma sumarum, nerješeno pionira, te porazi juniora i seniora...

Pioniri su u subotu ugostili ekipu Dobre iz Novigrada. U dosta zanimljivoj utakmici, gosti su došli do vodstva na samom početku utakmice, pogreškom u domaćoj obrani. Napadi su seizmjenjivali na obje strane, a do zasluženog poravnanja rezultata Josipdol dolazi pred sam kraj utakmice zgoditkom Ivana MuharaImage

Ovom utakmicom, pioniri su završili jesenski dio prevenstva.

 

Druga subotnja utakmica, donijela je dvoboj naših juniora s vršnjacima iz Zagora Ogulinskog, ekipom Mladosti.

Bila je to utakmica od koje su domaćini očekivali više, ali očito se više u tom trenutku nije moglo očekivati, jer je Mladost bila vrlo raspoložena i mora se priznati u ovom trenutku trkački bolja momčad

Stoga, rezultat od 0:6 ne izgleda prevelik, s obzirom kako je izgledala situacija na terenu.

 

Juniori, svoju posljednju utakmicu ove jeseni, igraju slijedećeg vikenda, u Brežanima...

 

 

I na kraju ovog izvještaja, spomenimo kako je prva ekipa u nedjelju odigrala utakmicu s karlovačkom Koranom. Puni optimizma nakon šest uvodnih kola, momci su otišli na neugodno gostovanje, i nažalost doživjeli težak poraz od 6:2.

Strijelci na utakmici za Josipdol, bili su : Josip Ivanović i Darko Luketić.

Image 

 

 

Zadnja Promjena ( Utorak, 13 Kolovoz 2013 )
 
« Prethodna   Sljedeća »
 
Copyright © 2008 nk-josipdol.hr