Božićni malonogometni turnir
Administrator   
Srijeda, 22 Prosinac 2010

VETERANI GRUP B:

NK  Josipdol 

NK  Mostanje ALL 

NK  Ogulin 

30.12.2010. (ČETVRTAK) 17.00 - 17.25 

OGULIN  – JOSIPDOL 

 

 

07.01.2011. (PETAK)  20.00  – 20.25 

JOSIPDOL  – MOSTANJE ALL

 

 

 

 

 

 

Božićni  malonogometni turnir 

Nogometni savez Karlovačke  županije,

ŠSD ‘’Mladost’’ Rakovac, Karlovac 

 

Božićni  malonogometni turnir  

Nogometni  savez Karlovačke županije  

2010.-2011.  

Organizacijski  odbor turnira: 

·     Neven Šprajcer  – predsjednik NSKŽ

·     Dražen Pavlešić – predsjednik ZNSKŽ

·     Tomislav Kuzman - GTNSKŽ

·     Damir Brcković – povjerenik za suđenje

·     Nikola Planinac – DSNSKŽ

·     Bruno Furač -

·     Nenad Stražanac – Povjerenik za natjecanje LVNSKŽ

·     Stjerpan Benčić

·     Krešimir Perković

·     Dražen Tuškan

·     Dario Mrzljak

 

 

PROPOZICIJE  TURNIRA 

BITNIJE  ODREDBE: 

·     pravo nastupa samo  uredno registrirani igrači koji na dan utakmice imaju pravo nastupa sukladno kategoriji u kojoj se natječu (pravo nastupa nemaju igrači koji su pod suspenzijom ili kaznom). Ne odnosi se na opomena i isključenja u prvenstvu.

·     Igrač ima pravo nastupa samo za jednu ekipu na turniru i koji je uredno registriran prije početka turnira zaključno sa 27.12.2010. godine,

·     igrači mogu nastupiti samo u športskoj opremi,

-  ekipe na svojim  dresovima obvezno moraju imati brojeve. Klubovi  su obvezni pri 

   prijavljivanju ekipe prijaviti osnovnu i pričuvnu boju dresova te istu imati sa sobom prilikom odigravanja utakmice.

-  ekipa za pojedinu  utakmicu može prijaviti najmanje 4 (četiri),  a najviše 15 (petnaest) registriranih igrača. 

-  na terenu za  igru igra najviše 6 igrača (5 igrača  + vratar). 

·     na klupi za pričuve mogu biti samo prijavljeni igrači u zapisnik, službena osoba

   i/ili voditelj ekipe, odnosno trener.

- nastavak igre (izravni  i neizravni slobodni udarci). Igrač može  nastaviti igrom 

  odmah (ako je lopta na mjestu načinjenog prekršaja), ili može tražiti od suca

  (podignutom rukom u vis) da se protivnički igrač makne na udaljenost od

  5 metara. U tom slučaju igrač mora čekati znak suca za izvođenje

 

 

 

 

PROPOZICIJE  TURNIRA 

BITNIJE  ODREDBE: nastavak 

- protivnički igrač odmah se mora udaljiti 1 metar od lopte.

-  nastavci igre se moraju  izvesti do 6 sekundi.

·     klizeći startovi na igrača nisu dozvoljeni.

·     zamjene igrača provode se kada je igra zaustavljena, ali se mogu provoditi

   i „leteće zamjene“ (pri takvim zamjenama mora se voditi računa da tek kad

   igrač preskoči ogradu, zamjenski igrač može ući u igru). Ekipa može

  provesti neograničen broj zamjena tijekom utakmice.

·     disciplinske mjere igračima u terenu 2 (dvije) + 2 (dvije) minute ili isključenje do kraja utakmice bez prava zamjene. Igrači na klupi, službene osobe ili voditelji ekipe udaljeni sa klupe automatski jedan igrač manje u polju na 2 minute (isti udaljeni igrač ili voditelj ekipe mora u gledalište).

·     utakmice se u prvom krugu Turnira u seniorskoj i u veteranskoj kategoriji

  igraju po grupama. TRAJANJE UTAKMICE JE 2X12 MINUTA. U daljnje natjecanje nastavljaju dvije prvoplasirane ekipe iz svake kategorije i iz svake grupe. Kasnije natjecanje provodit će se kup sistemom, odnosno eliminacijom do konačnog pobjednika. Tada se utakmice igraju 2x15 minuta.

- Pobjednici po grupama  kategoriziraju sljedeći elementi: (broj osvojenih  bodova, ukupna gol razlika, izvlačenje).

 

PROPOZICIJE  TURNIRA 

BITNIJE  ODREDBE: - nastavak 

·      ekipa nogometnog kluba obvezna se pojaviti najmanje pola sata prije

   službenog početka utakmice. Službeni predstavnik ekipe obvezan je predati

   poimeničan popis igrača sa športskim iskaznicama koji će nastupiti i to

   najmanje 20 minuta prije početka.

·     u koliko se ekipa ne pojavi na nogometnom terenu u zakazano vrijeme ista će

  utakmica biti registrirana rezultatom 3 : 0 u korist ekipe koja se pojavila i uredno

  prijavila igrače.

·     žalba na odigranu utakmicu u pisanom obliku predaje se zapisničkom stolu

  odmah poslije završetka utakmice ne kasnije od sat vremena. U žalbi se

  decidirano trebaju navesti razlozi poradi čega se žalba ulaže.

·     organizator Turnira osigurat će nagrade za najuspješnije ekipe i pojedince

  u obje konkurencije.

  Za najboljeg strijelca konkuriraju

  samo igrači čije su ekipe ušle u završnicu Turnira (OD RAZIGRAVANJA).

·     za sve što nije narečeno u Propozicijama, a bitno je za odigravanje Turnira,

  primjenjivat će se Pravilnici Hrvatskog nogometnog saveza.

  

VODE  BRIGU O PRIMJENJIVANJU  PRAVILA NOGOMETNE IGRE 

SUDE  SUCI ZBORA NSKŽ

 

IZVLAČENJE  PO GRUPAMA 
VETERANI 
 
 
 

GRUPA 

EKIPA 

A 

RK  Dubovac 

NK  Karlovac 

NK  Ilovac CB Jedvaj 

B 

NK  Josipdol 

NK  Mostanje ALL 

NK  Ogulin 

 

 

C 

NK  Slunj 

NK  Duga Resa 

NK  Dobra Novigrad 

D 

NK  Zrinski – Ozalj 

NK  Vojnić 95 

NK  KIM American bar

  

ZAVRŠNICA  TURNIRA - RAZIGRAVANJE 
- VETERANI - 

A1  – B2 

D1 – C2 

C1 – D2 

B1 – A2 

POBJEDNIK 

ČETVRT

ZAVRŠNICA 

POLUFINALE

Božićni  malonogometni turnir 

Nogometni savez Karlovačke  županije,

ŠSD ‘’Mladost’’ Rakovac, Karlovac 

Božićni  malonogometni turnir 

10  
 
 
 

GRUPA 

EKIPA 

A 

NK  Ilovac 1 

NK  Vrlovka Tic tac bar 

NK  Krnjak 2 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

B 

NK  Mrežnica 

NK  Radnik 

NK  Frankopan 2 

NK  Draganić 2 

C 

NK  Korana 

NK  Dobra N 

NK  Vojnić 95 

NK  Ilovac 2 

D 

NK  Mostanje ALL 

NK  Eugen Kvaternik 

NK  Mladost Rečica 

NK  Karlovac 2 

GRUPA 

EKIPA 

E 

NK  Slunj 

NK  Krnjak 1 

NK  Kupa 2 

NK  Zrinski Ozalj 2 

F 

NK  Zrinski Ozalj 1 

NK  Croatia 78 

NK  Petrova Gora 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

G 

NK  VOŠK 

NK  Vatrogasac 

NK  Frankopan 1 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

H 

NK  Karlovac 1 

NK  Draganić 1 

NK  Kupa 1 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SENIORI 

VETERANI 

27.12.2010. (PONEDJELJAK) 

SENIORI 

16.00 - 16.25 

KORANA  – ILOVAC 2 

16.30 - 16.55 

DOBRA  NOVIGRAD – VOJNIĆ  95 

17.00 - 17.25 

MOSTANJE  ALL – KARLOVAC 2 

17.30 - 17.55 

E.  KVATERNIK – MLADOST  REČICA 

18.00 - 18.25 

KARLOVAC  – ILOVAC CB JEDVAJ 

18.30 - 18.55 

MOSTANJE  ALL – OGULIN 

19.00 - 19.25 

DUGA  RESA – DOBRA 

19.30  – 19.55 

VOJNIĆ  95 – KIM AMERICAN  BAR 

20.00  – 20.25 

SLUNJ  – ZRINSKI-OZALJ 2 

20.30  – 20.55 

KORANA  1 – KUPA 2 

21.00  – 21.25 

MREŽNICA  – DRAGANIĆ 2 

21.30  – 21.55 

RADNIK  – FRANKOPAN 2

 

29.12.2010. (SRIJEDA) 

SENIORI 

16.00 - 16.25 

DRAGANIĆ  1 – KUPA 1 

16.30 - 16.55 

VATROGASAC  – FRANKOPAN 1 

17.00 - 17.25 

CROATIA  78 – PETROVA GORA 

17.30 - 17.55 

DRAGANIĆ  2 – FRANKOPAN 2 

18.00 - 18.25 

VRLOVKA  CB TIC TAK –  KRNJAK 2 

18.30 - 18.55 

ILOVAC  2 – VOJNIĆ 95 

19.00 - 19.25 

KARLOVAC  2 – MLADOST REČICA 

19.30  – 19.55 

ZRINSKI-OZALJ  2 – KUPA 2 

20.00  – 20.25 

MREŽNICA  – RADNIK 

20.30  – 20.55 

KORANA  – DOBRA NOVIGRAD 

21.00  – 21.25 

MOSTANJE  ALL – E. KVATERN  IK 

21.30  – 21.55 

SLUNJ  – KRNJAK 1

 

 

 

30.12.2010. (ČETVRTAK) 

VETERANI 

16.00 - 16.25 

KIM  AMERICAN BAR – ZRINSKI-OZALJ 

16.30 - 16.55 

DOBRA  – SLUNJ 

17.00 - 17.25 

OGULIN  – JOSIPDOL 

17.30 - 17.55 

ILOVAC  CB JEDVAJ – RK  DUBOVAC 

18.00 - 18.25 

KRNJAK  2 – ILOVAC 1 

18.30 - 18.55 

PETROVA  GORA – ZRINSKI-OZALJ  1 

19.00 - 19.25 

FRANKOPAN  1 – VOŠK 

19.30  – 19.55 

KUPA  1 – KARLOVAC 1 

20.00  – 20.25 

RADNIK  – DRAGANIĆ 2 

20.30  – 20.55 

DOBRA  NOVIGRAD – ILOVAC  2 

21.00  – 21.25 

E.  KVATERNIK – KARLOVAC  2 

21.30  – 21.55 

KRNJAK  1 – ZRINSKI-OZALJ  2

VETERANI 

07.01.2011. (PETAK) 

SENIORI 

16.00 - 16.25 

VOŠK  – VATROGASAC 

16.30 - 16.55 

KARLOVAC  1 – DRAGANIĆ 1 

17.00 - 17.25 

MLADOST  REČICA – MOSTANJE  ALL 

17.30 - 17.55 

VOJNIĆ  95 – KORANA 

18.00 - 18.25 

ZRINSKI-OZALJ  1  - CROATIA 78 

18.30 - 18.55 

KUPA  2 – SLUNJ 

19.00 - 19.25 

FRANKOPAN  2 – MREŽNICA 

19.30  – 19.55 

ILOVAC  – VRLOVKA CB TIC  TAK 

20.00  – 20.25 

JOSIPDOL  – MOSTANJE ALL 

20.30  – 20.55 

RK  DUBOVAC – KARLOVAC 

21.00  – 21.25 

SLUNJ  – DUGA RESA 

21.30  – 21.55 

ZRINSKI-OZALJ  – KIM AMERICAN BAR

16  

ČETVRT FINALE 

16.30  - 17.05 

OSMINA  FINALA 

12.30 - 13.05 

08.01.2011. (SUBOTA) 

SENIORI 

10.30 - 11.05 

OSMINA  FINALA 

11.10 - 11.45 

OSMINA  FINALA 

11.50 - 12.25 

OSMINA  FINALA 

13.10 - 13.45 

OSMINA  FINALA 

13.50 - 14.25 

OSMINA  FINALA 

14.30 - 15.05 

OSMINA  FINALA 

15.10 - 15.45 

OSMINA  FINALA 

VETERANI 

15.50 - 16.25 

ČETVRT FINALE 

17.10 - 17.45 

ČETVRT FINALE 

17.50 - 18.25 

ČETVRT FINALE

17  

REVIJALNA  UTAKMICA 

18.40  - 19.15 

VETERANI 

SENIORI 

SENIORI 

VETERANI 

09.01.2011. (NEDJELJA) 

SENIORI 

12.00 - 12.35 

ČETVRTFINALE 

12.40  - 13.15 

ČETVRTFINALE 

13.20  - 13.55 

ČETVRTFINALE 

14.00  - 14.35 

ČETVRTFINALE 

14.40  - 15.15 

POLUFINALE 

15.20  - 15.55 

POLUFINALE 

16.00  - 16.35 

POLUFINALE 

16.40  - 17.15 

POLUFINALE 

17.20  - 17.55 

ZA  TREĆE MJESTO 

18.00  - 18.35 

ZA  TREĆE MJESTO 

19.20 - 19.55 

FINALE  - VETERANI 

20.00 - 20.35 

FINALE  - SENIORI

Sve  će pomno pratiti uvažena  gospoda! 

Organizacijski  odbor turnira želi  svim sportskim djelatnicima  i ekipama 
Sretan Božić i Novu 2011. godinu
 

Božićni  malonogometni turnir 

19

 

Zadnja Promjena ( Utorak, 13 Kolovoz 2013 )