VETERANI
Administrator   
Četvrtak, 13 Svibanj 2010

LV NSKŽ - RASPORED NATJECANJA  PROLJEĆE  2011.

 

 

ZAOST. 4. KOLO 21.03.2011. (ponedjeljak)

 

 

DOBRA

-

VOJNIĆ 95

 

       

 

10. KOLO 28.03.2011. (ponedjeljak)

 

17. KOLO 09.05.2011. (ponedjeljak)

 

 

 

 

 

MOSTANJE ALL

-

KARLOVAC

 

JOSIPDOL

-

MOSTANJE ALL

 

CETINGRAD

-

DOBRA

 

ILOVAC

-

DOBRA

 

KIM

-

JOSIPDOL

 

ZRINSKI-OZALJ

-

KARLOVAC

 

OGULIN

-

ILOVAC

 

VOJNIĆ-95

-

CETINGRAD

 

DUGA RESA

-

ZRINSKI-OZALJ

 

SLUNJ

-

KIM

 

SLUNJ

-

VOJNIĆ-95

 

DUGA RESA

-

OGULIN

 

 

 

 

 

11. KOLO 04.04.2011. (ponedjeljak)

 

18. KOLO 16.05.2011. (ponedjeljak)

 

 

 

 

 

VOJNIĆ-95

-

MOSTANJE ALL

 

  MOSTANJE ALL

-

DUGA RESA

 

ZRINSKI-OZALJ

-

SLUNJ

 

  OGULIN

-

SLUNJ

 

ILOVAC

-

DUGA RESA

 

KIM

-

VOJNIĆ-95

 

JOSIPDOL

-

  OGULIN

 

CETINGRAD

-

ZRINSKI-OZALJ

 

DOBRA

-

KIM

 

KARLOVAC

-

ILOVAC

 

KARLOVAC

-

CETINGRAD

 

  DOBRA

-

DUGA RESA

 

 

 

 

 

12. KOLO 11.04.2011. (ponedjeljak)

 

19. KOLO 19.05.2011. (četvrtak)

 

 

 

 

 

MOSTANJE ALL

-

CETINGRAD

 

  DOBRA

-

MOSTANJE ALL

 

KARLOVAC

-

KIM

 

  JOSIPDOL

-

KARLOVAC

 

DOBRA

-

OGULIN

 

  ILOVAC

-

CETINGRAD

 

JOSIPDOL

-

DUGA RESA

 

  ZRINSKI-OZALJ

-

KIM

 

ILOVAC

-

SLUNJ

 

VOJNIĆ-95

-

OGULIN

 

ZRINSKI-OZALJ

-

VOJNIĆ-95

 

SLUNJ

-

DUGA RESA

 

 

 

 

 

13. KOLO 14.04.2011. (četvrtak)

 

20. KOLO 23.05.2011. (ponedjeljak)

 

 

 

 

 

ZRINSKI-OZALJ

-

MOSTANJE ALL

 

  MOSTANJE ALL

-

SLUNJ

 

VOJNIĆ-95

-

ILOVAC

 

DUGA RESA

-

VOJNIĆ-95

 

SLUNJ

-

JOSIPDOL

 

  OGULIN

-

ZRINSKI-OZALJ

 

DUGA RESA

-

DOBRA

 

  KIM

-

ILOVAC

 

OGULIN

-

KARLOVAC

 

  CETINGRAD

-

JOSIPDOL

 

KIM

-

CETINGRAD

 

DOBRA

-

KARLOVAC

 

 

 

 

 

14. KOLO 18.04.2011. (ponedjeljak)

 

21. KOLO 30.05.2011. (ponedjeljak)

 

 

 

 

 

MOSTANJE ALL

-

KIM

 

KARLOVAC

-

MOSTANJE ALL

 

CETINGRAD

-

OGULIN

 

DOBRA

-

CETINGRAD

 

KARLOVAC

-

DUGA RESA

 

JOSIPDOL

-

KIM

 

DOBRA

-

SLUNJ

 

ILOVAC

-

OGULIN

 

JOSIPDOL

-

VOJNIĆ-95

 

ZRINSKI-OZALJ

-

DUGA RESA

 

ILOVAC

-

ZRINSKI-OZALJ

 

VOJNIĆ-95

-

SLUNJ

 

 

 

 

 

15. KOLO 28.04.2011. (četvrtak)

 

22. KOLO 06.06.2011. (ponedjeljak)

 

 

 

 

 

ILOVAC

-

MOSTANJE ALL

 

MOSTANJE ALL

-

VOJNIĆ-95

 

ZRINSKI-OZALJ

-

JOSIPDOL

 

SLUNJ

-

ZRINSKI-OZALJ

 

VOJNIĆ-95

-

DOBRA

 

DUGA RESA

-

ILOVAC

 

SLUNJ

-

KARLOVAC

 

  OGULIN

-

JOSIPDOL

 

DUGA RESA

-

CETINGRAD

 

KIM

-

DOBRA

 

OGULIN

-

KIM

 

CETINGRAD

-

KARLOVAC

 

 

 

 

 

16. KOLO 02.05.2011. (ponedjeljak)

 

 

 

10. lipnja 2011. (petak)

 

Pobjednik lige – Selekcija

 

 

 

MOSTANJE ALL

-

OGULIN

 

KIM

-

DUGA RESA

 

CETINGRAD

-

SLUNJ

 

KARLOVAC

-

VOJNIĆ-95

 

DOBRA

-

ZRINSKI-OZALJ

 

JOSIPDOL

-

ILOVAC

 

 

Zadnja Promjena ( Nedjelja, 20 Ožujak 2011 )